• Zrealizowana przez firmę Perfect Consulting analiza fotografii dnia pracy, sporządzone opisy stanowisk, analiza procesów komunikacyjnych spełniła nasze oczekiwania. Z pozytywnym skutkiem skorzystaliśmy również z porad i rekomendacji firmy w zakresie usprawnienia kanałów komunikacyjnych, poprawy efektywności pracy, udoskonalenia opisów stanowisk pracy, a także wprowadzenia ocen okresowych. Zadowolenie ze współpracy pozwala nam polecić Perfect Consulting jako godnego zaufania partnera.

  – Krzysztof Wąsowicz, Prezes Zarządu, MPK Łódź
 • Zrealizowana przez Perfect Consulting analiza systemów wynagrodzeń spełniła nasze oczekiwania. Współpraca z Perfect Consulting układała się pomyślnie, firma wykazała się terminowością oraz bardzo wysoką jakością świadczonych usług, wybiegając atrakcyjnością oferty poza standard i warunki oferowane przez firmy konkurencyjne

  – Michał Władyszewski, Pol-Germann Tokheim Sp. z o.o.
 • Dzięki zaangażowaniu i fachowej pracy doradców firmy Perfect Consulting, projekt przebiegał bardzo sprawnie, rzetelnie, w sposób niezakłócający wykonywanych przez pracowników obowiązków. Pracownicy firmy Dalton zrozumieli celowość tworzenia opisów stanowisk, procedurę działania, a także płynące z niego korzyści.
  Opracowany przez Perfect Consulting system wynagradzania i oceny pracowników pozwolił na opracowanie opisowo stanowisk oraz systemu zasadniczych oraz zmiennych wynagrodzeń.
  Biorąc pod uwagę nasze zadowolenie ze współpracy z Perfect Consulting polecamy tę firmę jako odpowiedzialnego i solidnego partnera w zakresie rozwiązań HR.

  – Bożena Stanisławczyk, Prezes, Dalton Sp. z o.o.
 • Główną zaletą pani Hanny Kąkol jest duże doświadczenie oraz umiejętność budowania relacji. Efektem sesji było wiele cennych i pozytywnych doświadczeń. Zespół wysoko ocenił jej fachowość i profesjonalizm.
  Polecamy coacha Panią Hannę Kąkol wszystkim tym, którzy pragną rozwijać własne talenty, którzy chcieliby odczuć posiadany potencjał i uświadomić sobie swoją siłę.

  – Elżbieta Józefowicz, Kierownik Projektu, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość
 • Dzięki tej współpracy udało mi się poprawić moją organizację i zarządzanie czasem, ale także zmienić nieco myślenie o sobie. Hania uważnie słucha, wspiera, zaraża pozytywnym nastawieniem i zadaje bardzo trafne pytania, które zmuszają do głębszej refleksji. Podsuwa ciekawe ćwiczenia i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami.

  – Dariusz Sadowski, Kierownik Sprzedaży, Green S.A.D. Technology Sp. z o.o.
 • Polecamy firmę Perfect Consulting jako firmę elastycznie dostosowującą się do potrzeb Klienta i realizacji usług zgodnie z jego oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy trenera, który przeszkolił pracowników firmy Iglotex i w ciekawy oraz przystępny sposób potrafił przekazać wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie z obiekcjami, kształtując asertywną a zarazem uprzejmą i profesjonalną postawę pracowników firmy.
  Cenimy sobie współpracę z firmą Perfect Consulting i mamy nadzieję na jej kontynuację.

  – Hanna Kotlewska, Dyrektor ds. Osobowych, Kadr i Płac, Iglotex S.A.
 • Cykl szkoleń został przeprowadzony w sposób profesjonalny z zachowaniem terminów wyznaczonych w harmonogramie projektu. Trenerzy prowadzący wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą w zakresie tematów realizowanych szkoleń, a także w interesujący sposób zaprezentowali omawiane zagadnienia. Zdobyta podczas szkoleń wiedza i umiejętności z pewnością przyczynią się do skuteczniejszej realizacji zadań firmy.
  Uważamy, że firma Perfect Consulting jest godną polecenia w zakresie realizacji projektów szkoleniowych, w szczególności z zakresu kompetencji menedżerskich.

  – Adelheid Stopa, Prezes Zarządu, BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o.
 • Wybierając Perfect Consulting kierowaliśmy się jej uznaną marką. Elastyczność, wysokie umiejętności trenerskie i wiedza merytoryczna utwierdziły nas w tym przekonaniu. Pracownicy biorący udział w szkoleniu potwierdzili znaczenie i przydatność zdobytej wiedzy dla praktycznego wykorzystania.
  Możemy polecić współpracę na wysokim poziomie i profesjonalizm Perfect Consulting.

  – Marek Kiersnowski, Dyrektor Zarządzający, Stena Line Polska Sp. z o.o.
 • Z firmą Perfect Consulting współpracujemy od kilku lat. Doskonale układające się relacje biznesowe sprawiły, że obecnie Perfect Consulting znajduje się w wąskim gronie naszych stałych partnerów. U podstaw naszego zaufania leży wysoki profesjonalizm i zaangażowanie konsultantów w prowadzone projekty z zakresu doradztwa personalnego jak również wiedza ekspercka.

  – DO UZUPEŁNIENIA
 • Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy pozwalają mi rekomendować firmę Perfect Consulting jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

  – firma Flekso Serwis sp. z o.o.
 • Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo potrzebujemy solidnego wsparcia w doradztwie personalnym, i właśnie takie otrzymujemy ze strony firmy Perfect Consulting. Na dzisiejszym zatłoczonym rynku firm doradztwa personalnego z całkowitą pewnością mogę polecić firmę Perfect Consulting jako rzetelnego i etycznego partnera w biznesie.

  – Firma Energomontaż - Północ Gdynia SA
 • Z firmą Perfect Consulting współpracujemy od lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wszystkich usług świadczonych przez tę firmę w ramach doradztwa personalnego.

  – Krzysztof Drywa, Volvo
 • Wiedza i doświadczenie Perfect Consulting okazały się dużym wsparciem w dotarciu do osoby spełniającej nasze wymagania i preferencje na stanowisko Product Managera. Narzędzia zastosowane przez rekrutera skutecznie zweryfikowały kandydatów, a raport zawierał rzeczowe informacje, które pomogły w podjęciu ostatecznej decyzji.

  – Waldemar Święcki, Dyrektor Finansowy, TENS Sp. z o.o.
 • Decyzję o wyborze Perfect Consulting podjęliśmy analizując wcześniejsze osiągnięcia firmy w realizacji projektów rekrutacyjnych na trójmiejskim rynku pracy. Powierzyliśmy im kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych. W trakcie współpracy firma Perfect Consulting dała się poznać jako skuteczny, rzetelny partner, szybko reagujący na zgłoszone zapotrzebowanie.

  – Arkadiusz Łuczycki, Prezes Zarządu, ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. S.K.A.
 • Procesy rekrutacyjne prowadzone były sprawnie i rzetelnie, z zapewnieniem jak najwyższej jakości świadczonych usług. Rekomendowani przez Perfect Consulting kandydaci byli kompetentni, a ich profil zawodowy odpowiadał oczekiwaniom naszej firmy. Zatrudnieni za pośrednictwem Perfect Consulting kandydaci pracują w KMI Porta do dzisiaj, przyczyniając się do znaczących sukcesów naszej firmy.

  – Jacek Cywiński, Vice Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny, Porta KMI Poland Sp. z o.o.

Dołącz do nas!