• Wiedza i doświadczenie Perfect Consulting okazały się dużym wsparciem w dotarciu do osoby spełniającej nasze wymagania i preferencje na stanowisko Product Managera. Narzędzia zastosowane przez rekrutera skutecznie zweryfikowały kandydatów, a raport zawierał rzeczowe informacje, które pomogły w podjęciu ostatecznej decyzji.

    – Waldemar Święcki, Dyrektor Finansowy, TENS Sp. z o.o.
  • Decyzję o wyborze Perfect Consulting podjęliśmy analizując wcześniejsze osiągnięcia firmy w realizacji projektów rekrutacyjnych na trójmiejskim rynku pracy. Powierzyliśmy im kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych. W trakcie współpracy firma Perfect Consulting dała się poznać jako skuteczny, rzetelny partner, szybko reagujący na zgłoszone zapotrzebowanie.

    – Arkadiusz Łuczycki, Prezes Zarządu, ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. S.K.A.
  • Procesy rekrutacyjne prowadzone były sprawnie i rzetelnie, z zapewnieniem jak najwyższej jakości świadczonych usług. Rekomendowani przez Perfect Consulting kandydaci byli kompetentni, a ich profil zawodowy odpowiadał oczekiwaniom naszej firmy. Zatrudnieni za pośrednictwem Perfect Consulting kandydaci pracują w KMI Porta do dzisiaj, przyczyniając się do znaczących sukcesów naszej firmy.

    – Jacek Cywiński, Vice Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny, Porta KMI Poland Sp. z o.o.

Dołącz do nas!