• Główną zaletą pani Hanny Kąkol jest duże doświadczenie oraz umiejętność budowania relacji. Efektem sesji było wiele cennych i pozytywnych doświadczeń. Zespół wysoko ocenił jej fachowość i profesjonalizm.
  Polecamy coacha Panią Hannę Kąkol wszystkim tym, którzy pragną rozwijać własne talenty, którzy chcieliby odczuć posiadany potencjał i uświadomić sobie swoją siłę.

  - Elżbieta Józefowicz, Kierownik Projektu, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość
 • Dzięki tej współpracy udało mi się poprawić moją organizację i zarządzanie czasem, ale także zmienić nieco myślenie o sobie. Hania uważnie słucha, wspiera, zaraża pozytywnym nastawieniem i zadaje bardzo trafne pytania, które zmuszają do głębszej refleksji. Podsuwa ciekawe ćwiczenia i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami.

  - Dariusz Sadowski, Kierownik Sprzedaży, Green S.A.D. Technology Sp. z o.o.

 • Polecamy firmę Perfect Consulting jako firmę elastycznie dostosowującą się do potrzeb Klienta i realizacji usług zgodnie z jego oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy trenera, który przeszkolił pracowników firmy Iglotex i w ciekawy oraz przystępny sposób potrafił przekazać wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie z obiekcjami, kształtując asertywną a zarazem uprzejmą i profesjonalną postawę pracowników firmy.
  Cenimy sobie współpracę z firmą Perfect Consulting i mamy nadzieję na jej kontynuację.

  - Hanna Kotlewska, Dyrektor ds. Osobowych, Kadr i Płac, Iglotex S.A.

 • Cykl szkoleń został przeprowadzony w sposób profesjonalny z zachowaniem terminów wyznaczonych w harmonogramie projektu. Trenerzy prowadzący wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą w zakresie tematów realizowanych szkoleń, a także w interesujący sposób zaprezentowali omawiane zagadnienia. Zdobyta podczas szkoleń wiedza i umiejętności z pewnością przyczynią się do skuteczniejszej realizacji zadań firmy.
  Uważamy, że firma Perfect Consulting jest godną polecenia w zakresie realizacji projektów szkoleniowych, w szczególności z zakresu kompetencji menedżerskich.

  - Adelheid Stopa, Prezes Zarządu, BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o.
 • Wybierając Perfect Consulting kierowaliśmy się jej uznaną marką. Elastyczność, wysokie umiejętności trenerskie i wiedza merytoryczna utwierdziły nas w tym przekonaniu. Pracownicy biorący udział w szkoleniu potwierdzili znaczenie i przydatność zdobytej wiedzy dla praktycznego wykorzystania.
  Możemy polecić współpracę na wysokim poziomie i profesjonalizm Perfect Consulting.

  - Marek Kiersnowski, Dyrektor Zarządzający, Stena Line Polska Sp. z o.o.

Dołącz do nas!