Szkolenia HR

Komunikacja dla działów HR

Jedna z najważniejszych kompetencji na stanowiskach związanych z pracą z zespołami, z managerami, z indywidualnymi osobami – komunikacja. Każdy ją zna, każdy wie czym jest, a jednak niewiele osób potrafi skutecznie się komunikować. Porozmawiajmy zatem o tym, jak rozmawiać, aby załatwić sprawy, aby nie zranić, ani być efektywnym i skutecznym ale i godnym zaufania.

Employer branding

Rynek pracodawcy czy pracownika? Kto wybiera kogo i kiedy? Jaki jest proces decyzyjny w przypadku, kiedy produktem staje się oferta pracy? Kim w takim razie jest Twój kandydat? Bo zdecydowanie już nie tylko kandydatem. Nasi kandydaci są osobami decyzyjnymi, każdego dnia podejmują decyzję czy chcą dołączyć do firmy, czy od niej odejść, czy podzielą się negatywną, a może właśnie pozytywną opinią w sieci, czy zachęcą kolegów czy koleżanki do wyboru tego właśnie pracodawcy.

Jeśli myślisz, że EB Ciebie nie dotyczy to się mylisz. Żyjemy w świecie, w którym informacje i opinie rozprzestrzeniają się z prędkością światła. A Twój biznes sam się nie poprowadzi. Potrzebny Ci jest zespół, potrzebni Ci się ludzie. Sam nie dasz rady zrobić wszystkiego. Możesz jednak zadbać o to, co mówią o Tobie pracownicy.

Budowanie działów HR

Firma rośnie, rozwija się, a Ty nadal sama/ sam na posterunku? Może czas to zmienić? Pomyśleć o zespole? A może warto rozwijać kompetencje wewnątrz organizacji i przeszkolić osoby, które już w niej pracują? Jak skutecznie realizować zadania HR w oparciu o zespół, jak tworzyć zespół i rozwijać kompetencje – możesz zawsze skorzystać z “pełnej opcji” szkolenia jakim są nasze studia podyplomowe – polecamy.

Skuteczna rekrutacja

Zespół to twój najważniejszy asset. Wraz z nimi wprowadzasz do organizacji umiejętności i wykształcenie, a przede wszystkim wiedzę. Wiedzę, z zakresu, który być może i znasz, ale nie jesteś specjalistą/ specjalistką. Widzę, która jest Ci potrzebna, aby rozwijać i siebie i swój biznes. Bez ludzi daleko nie zajedziesz. Dlatego jeśli chcesz skutecznie realizować własne procesy rekrutacyjne poświęć choć chwilę i sprawdź czym jest skuteczna rekrutacja, sprawdź, jak pracować z agencją rekrutacyjną i jak rozliczać się z efektywnej współpracy.

ponad 0

Zrealizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat

0

Lat doświadczenia

Oferty pracy

0
godzin warsztatów i szkoleń
0 k+
kandydatów w bazie
0
zreazlizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat
0
lat doświadczenia