Szkolenia
interpersonalne

Komunikacja w zespole

Wszystko dookoła nas jest komunikacją. Każdego dnia z każdej strony atakują nas miliony komunikatów. Jak prowadzić komunikację w zespole, aby osiągać porozumienie i wspólnie realizować cele? Jak przekazywać informacje zwrotne i zadbać o drugą osobę? Jak wspólnie wypracowywać rozwiązania?

Wszyscy wiemy, że komunikacja jest ważna, wydaje się, że każdy z nas wie, czym komunikacja jest, a jednak jak zapytamy pracowników, co ich najbardziej denerwuje w organizacji najczęściej pojawia się hasło – komunikacja.  Co możemy zatem zrobić, żeby było lepiej? Naszą odpowiedzią jest – stale się uczyć i sprawdzać, co mogę/ możemy zrobić lepiej.

Wystąpienia publiczne. Kto nosi szlafrok?

W biznesie występujemy publicznie niemal każdego dnia. Robiąc prezentację przez zespołem czy prezentując ofertę przed partnerem/ klientem. Wiemy, że są tacy, których podziwiamy, których wystąpienia zostają z nami na zawsze. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się/ zastanawiałeś się co powoduje, że słuchasz i nie odrywasz wzroku od prowadzącego? Co powoduje, że rozumiesz mówcę? Jakie elementy wystąpienia działają na Ciebie przyciągająco?

 

Wspólnie zastanówmy się, co możemy zrobić, żeby Twoje kolejne wystąpienie było absolutnym majsterszykiem.

Realizacja celów. Gdzie jest Twój Mount Everest?

Jak nie wiesz, gdzie idziesz to, dokąd zajdziesz?

Cele towarzyszą Ci każdego dnia. W pracy realizujesz zadania, które mają jakiś większy cel. W domu każdego dnia realizujesz swoje małe i większe cele.

ponad 0

Zrealizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat

0

Lat doświadczenia

Oferty pracy

0
godzin warsztatów i szkoleń
0 k+
kandydatów w bazie
0
zreazlizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat
0
lat doświadczenia