Szkolenia
sprzedażowe

Skuteczne negocjacje

Negocjujemy każdego dnia. Wydaje się, że o negocjacjach wiemy już wszystko. A jednak, gdy przychodzi do negocjacji choćby naszego wynagrodzenia, bez względu na to, na jakim szczeblu kariery jesteśmy to jednak, wydaje się nam to trudne. Zatem jak się przygotować do negocjacji w środowisku biznesowym? Celem naszego szkolenia jest dostarczenie uczestnikom praktycznych narzędzi i technik, które pomogą w prowadzeniu skutecznych negocjacji, zarówno wewnątrz organizacji, jak i z partnerami zewnętrznymi. Uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do budowania trwałych relacji i osiągania win-win wyników.

Customer success czyli skuteczna obsługa klienta

Idziesz do sklepu i wychodzisz zły i wkurzony bo spotkałeś niekompetentnego sprzedawcę? To samo dzieje się, gdy odbierasz samochód z naprawy? A kiedy sam miałbyś/ miałabyś obsłużyć klienta na czym najbardziej by Ci zależało? A może sam tworzysz zespół, który ma obsługiwać klientów i chcesz, aby ich doświadczenie nie było rodem z koszmarów codzienności? Zapraszamy na szkolenie z obszaru doskonałej obsługi klienta, które pomoże uczestnikom zrozumieć kluczowe umiejętności niezbędne do tworzenia długotrwałych relacji z klientami oraz osiągania sukcesu biznesowego. W dzisiejszych czasach klucz do umiejętnego zbudowania relacji z klientem i zachęcenie go nie tylko do powrotu i ponownych zakupów ale również do polecenia naszej usługi/ produktu to klucz do sukcesu.

Techniki sprzedaży

Jak budować sprzedaż, aby klient nie tylko wrócił do nas ale i nas polecił?
Wydaje się, że to takie proste, a jednak jak patrzymy na rynek to choć tysiące sklepów dookoła nas to z jakiegoś powodu wybieramy ten jeden, a nie inny – czy to cena, obsługa, jakość, czy może doskonały sprzedawca? Jeśli wiesz, że zadbałeś już o wszystkie elementy, brakuje Ci tylko umiejętności sprzedażowych – zapraszamy.

ponad 0

Zrealizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat

0

Lat doświadczenia

Oferty pracy

0
godzin warsztatów i szkoleń
0 k+
kandydatów w bazie
0
zreazlizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat
0
lat doświadczenia