Coaching

Inspirujemy działania

Kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy w życiu?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wsparcie, wzmocnienie, rozwój, sukces.

Czym jest coaching?

Coaching jest interaktywnym procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie Klienta oraz wspieranie Go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby. Coach pracuje z Klientem nad zagadnieniami związanymi z życiem zawodowym (biznes, rozwój kariery) i osobistym (zdrowie, relacje interpersonalne).

Podstawowe rodzaje coachingu

Coaching kariery
Zaplanuj i zarządzaj swoją karierą tak, abyś osiągnął satysfakcję z pracy i kariery. Udoskonalimy twoje cv oraz przygotujemy cię do rozmowy kwalifikacyjnej
Coaching menedżerski
Zbuduj plan działania i nabądź umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu i zarządzania procesem tak długo, aż osiągniesz oczekiwane rezultaty

Coaching

Hanna Kąkol
Coach ICC

Jestem zwolenniczką działania i jest to główna zasada, którą kieruję się w życiu. Dzięki temu jestem Dyrektorem zarządzającym w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 25-letnim doświadczeniem. Przez te wszystkie lata nieustannie pogłębiałam swoje wykształcenie, kompetencje i poszerzałam własne horyzonty. Zgodnie z tym czym zajmuję się w życiu wybrałam Zarządzanie i Marketing na WSAiB w Gdyni. Studia podyplomowe podjęłam na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentką studiów MBA w GFKM.
Odkąd pamiętam uwielbiałam kontakt z ludźmi. Spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne, czas spędzony z rodziną, a nawet te przypadkowe pogawędki na konferencjach sprawiały mi zawsze ogromną przyjemność.