Nasza historia

Co roku mam przyjemność cieszyć się z podjęcia decyzji o własnej działalności. Każdy następny rok jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostaną w pamięci. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym pozostawiło się cząstkę siebie i część swojego życia.

Pierwsze 10 lat to droga nowicjuszki, która cieszy się z każdego projektu, ale która – patrząc z perspektywy – popełnia podstawowe błędy w zarządzaniu.

Druga dekada to już wyższa szkoła jazdy.

Zaawansowane projekty, automatyzacja procesów, rozwój osobisty. Umiarkowany wzrost i wypracowana stabilizacja.

Od momentu założenia Perfect Consulting w roku 1999, nasza misja była jasna: dostarczać klientom najwyższej jakości wsparcie, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Z dumą mogę powiedzieć, że realizując usługi doradcze, szkolenia i projekty rekrutacyjne – jesteśmy świadkami licznych sukcesów naszych klientów, którzy osiągnęli cele, do których dążyli.

Cieszę się, jestem dumna z tego co osiągnęłam. Wiem, że „Stajemy się lepsi w tym , co robimy, jeśli systematycznie to powtarzamy. Jednak co kilka lat trafia się okres, gdzie zarządzanie firmą to prawdziwy rollercoaster. Nowe sytuacje, nowe rozwiązania, zmiany, zmiany, zmiany – i to, co zawsze uważałam za swoją mocną stronę –kreatywność i energia – w dobie nieoczekiwanych warunków i nieprzewidywalnej koniunktury przestają być atutem

Ostatnie lata nauczyły mnie dystansu i pewnej oziębłości zawodowej a moja niepokorna dusza już wie, że co nagle to po diable. Wiem, już że wieloletnie doświadczenie i dojrzałość, wyznawane przez lata niezmienne wartości – etyka, odpowiedzialność i partnerstwo pomogły mi i Perfect Consulting być w miejscu, w którym jestem.

Słowa uznania i wdzięczności zawsze kieruję do moich stałych Klientów, którzy nadal korzystają z usług Perfect Consulting i dzięki którym lista nowych Klientów się ustawicznie poszerza.

Bardzo ważnym elementem Perfect Consulting są Pracownicy i Konsultanci, bez Waszego zaangażowania i parcia na wynik nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy.

Lata doświadczenia oparte na pracowitości, motywacji, determinacji, wytrwałości i ciągłej chęci doskonalenia się zdobędą uznanie u nowych Klientów i kandydatów. Jestem przekonana, że nasza wiedza, zaangażowanie i pasja pozostaną kluczowymi czynnikami naszego sukcesu w kolejnych latach.

Hanna Kąkol

Dyrektor Zarządzająca

Nasz zespół

Katarzyna Mazur

Specjalista ds. rekrutacji

Jestem osobą ambitną, empatyczną, spokojną, otwartą po prostu lubię ludzi. Specjalizuję się w rekrutacjach na różnych poziomach stanowisk branż: TSL, IT produkcyjnych itp. Prowadzę wywiady kwalifikacyjne, udzielam szczegółowych informacji na temat procesu rekrutacyjnego i utrzymuję stały kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami. W pracy cenię sobie szybkość działania, dobrą organizację oraz atmosferę. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, kuchni włoskiej i tajskiej, lubię aktywne spędzanie czasu na łonie natury.

Paulina Bednarczyk

Specjalista ds. rekrutacji

Jestem Paulina – osoba pełna energii i ambitnych planów. Świeżo po ukończonych studiach, gotowa podjąć wyzwania i chętna zdobywać nowe doświadczenia. Wybrałam zawód rekruter, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi i od zawsze byłam towarzyska.

Dla mnie każda interakcja z inną osobą to nowa szansa do zrozumienia historii, doświadczeń i aspiracji, które składają się na tę unikalną jednostkę. Jako rekruter, mam możliwość nie tylko poznać ciekawe osobowości, ale także pomóc im w znalezieniu ścieżki zawodowej, która pasuje do ich umiejętności i pasji. Wolny czas spędzam w towarzystwie mojego wiernego towarzysza – psa. Długie spacery i aktywność są dla mnie nie tylko formą relaksu, ale także źródłem pozytywnej energii.

Jednak to gotowanie jest moją prawdziwą pasją. W kuchni odnajduję swój własny świat.

ponad 0

Zrealizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat

0

Lat doświadczenia

Oferty pracy

0
godzin warsztatów i szkoleń
0 k+
kandydatów w bazie
0
zreazlizowanych rekrutacji w czasie 3 ostatnich lat
0
lat doświadczenia